Wie is de mol?

Elke week staat tijdens YU de videorecorder te zoemen om Wie is de Mol op te nemen. Een geweldig programma, goed in elkaar gezet ook. Maar wie is nou de mol? We hebben 5 afleveringen gehad, maar echt veel dichterbij ben ik nog niet gekomen.
Dat Gijs Staverman terugkomt in het spel en zonder van alles gezien te hebben toch genoeg vragen goed heeft is natuurlijk heel verdacht. En is die knie nou echt zo pijnlijk?
Yvon Jaspers heeft al meerdere malen met stalen gezicht de boel laten mislukken. Maar zou de mol zo willen opvallen?
Jim de Groot heeft als hulpmol al het een en ander express fout gedaan. Maar hij zou net zo goed de mol kunnen zijn, aangezien hij wel erg weinig informatie doorgeeft als er gebeld moet worden. En op wieisdemol.nl stonden een paar van zijn uitspraken in het dagboek van de mol.
Lottie Hellingman maakt ook een aardige kans om de mol te zijn. Ze valt weinig op, blijft op de achtergrond, maar ondertussen gaat er wel erg veel mis rondom haar. De vraag is wie wie nou in de war bracht in het Hilton Hotel, Yvon of Lottie?

Mijn voorlopige mol: Lottie (met op 2 Yvon, op 3 Jim en op 4 Gijs). De volgende die eruit gaat is Marc-Marie. Vooral omdat ik hem eigenlijk ook verdenk, en hij als chaoot wel een erg praktische mol zou zijn. De winnaar kan Sander zijn, of Isabelle, omdat die volgens mij erg goed opletten.

Popularity: 19% [?]

[Advertentie]

RSS feed | Trackback URI

Reacties »

Reageren?

Naam (verplicht)
E-mailadres (required - never shown publicly)
URI
Subscribe to comments via email
Jouw reactie (smaller size | larger size)
You may use <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> in your comment.

Trackback responses to this post