Moties

Morgen mijn eerste algemene beschouwingen. Veel lezen en dingen vinden dus. Een greep uit de moties:

  • Open Standaarden en Open Source (van mij)
  • Groene Parkeertarieven (van mij)
  • Indicatoren & benchmarks (Pierre)
  • Ringen, taartpunten en andere mobiliteitsoplossingen (Hilde)
  • Een aardgastankstation
  • Peuterspeelzalen
  • Zwemtarieven voor ouderen
  • Water in mobiliteitsvisie
  • Schone vrachtauto’s
  • Betaalbare woningen
  • Ruimte voor jongeren

En nog wat amendementen. Dat we in het college zitten scheelt al een hoop moties, dat wordt gewoon gedaan via het bestuursakkoord. Ben benieuwd naar de discussie morgen. Ik hoop mijn 2 moties er doorheen te slepen, de reacties tot nu toe waren positief. Ik hoop op leuke debatten, al is de vraag hoe leuk het nog is na een uur of 7 vergaderen.

Vanaf 15.00 uur, Atrium Stadswerken aan de Antwerpseweg. Komt allen.

Over Michel

Michel Klijmij is gemeenteraadslid voor GroenLinks Gouda, (co-)woordvoerder milieu, veiligheid, bouwen & wonen, ruimtelijke ordening, voorzitter A-onderwerp Armoedebeleid. Michel Klijmij woont al zijn hele leven in Gouda en houdt van hobby's. Dat zijn klooien met computers, radiomaken en politiek. Op dit weblog publiceert hij alles wat hij vindt dat de wereld moet horen.
Dit bericht is geplaatst in Algemeen, Gouda, Persoonlijk, Politiek met de tags , , , , , , , , , . Bookmark de permalink.

3 reacties op Moties

  1. Gebruikt Epiphany 1.8.5 op GNU/Linux

    Ben wel benieuwd naar de motie over parkeertarieven!

    Ik werk namelijk momenteel voor mijn baas aan een (open source!) parkeerveergunningen-beheersysteem voor gemeenten. 🙂

  2. Gouwenaar schreef:
    Gebruikt Internet Explorer 6.0 op Windows XP

    Waarom hebben jullie niet de moties over jongerenwonen en aardgas ingediend? Of staan jullie naam daar wel onder? Dat zijn juist typische GL onderwerpen.
    Overigens hebben jullie nog steeds de oppositierol in jullie genen want 4 van de 11 moties (bijna de helft dus) is wel erg veel voor een collegepartij.

  3. Michel schreef:
    Gebruikt Firefox 2.0 op Ubuntu

    Die over aardgas hebben we gesteund, die over jongerenwoningen waren we tegen omdat dat heel onpraktisch was gesteld (aan de ene kant “vraaggestuurd”, aan de andere kant je vastleggen op een percentage van 35% zonder enige onderbouwing), met eisen waar wij het gewoon niet mee eens zijn (er zal ook gesloopt moeten worden om voor een betere verdeling van woonruimte te kunnen zorgen).

Reacties zijn gesloten.