GroenLinks-vrouwen willen man in gouden zwembroek

nu.nl/opmerkelijk | GroenLinks-vrouwen willen man in gouden zwembroek

De vrouwen binnen de GroenLinksfractie in de Tweede Kamer willen graag dat een afbeelding van een man in gouden zwembroek aan de gevel van een Utrechts winkelpand komt te hangen.

Ik bied me aan. Wie heeft een gouden zwembroek voor me?

Bijna van gouda

Over Michel

Michel Klijmij is gemeenteraadslid voor GroenLinks Gouda, (co-)woordvoerder milieu, veiligheid, bouwen & wonen, ruimtelijke ordening, voorzitter A-onderwerp Armoedebeleid. Michel Klijmij woont al zijn hele leven in Gouda en houdt van hobby's. Dat zijn klooien met computers, radiomaken en politiek. Op dit weblog publiceert hij alles wat hij vindt dat de wereld moet horen.
Dit bericht is geplaatst in GroenLinks, Persoonlijk met de tags . Bookmark de permalink.

5 reacties op GroenLinks-vrouwen willen man in gouden zwembroek

  1. Paul Vermast schreef:
    Gebruikt Internet Explorer 7.0 op Windows XP

    Hahaha heb je Hunkemöller al gebeld?

  2. Carla schreef:
    Gebruikt Internet Explorer 7.0 op Windows XP

    Lijkt me fantastisch! Ik kijk er naar uit……..!

  3. Tom schreef:
    Gebruikt Camino 1.0.3 op Mac OS

    Die GroenLinks-vrouwen lopen natuurlijk telkens langs op weg naar het partijbureau, maar als ze even langs de C & A lopen (Vredenburg), dan zien ze die foto die jij geshopt hebt ook levensgroot hangen (ik kom er elke dag langs op weg naar m’n werk, maar ben nog steeds niet geschokt). Ik ben wel vóór zoveel mogelijk foto’s van mensen in zwemkleding, minstens net zoveel als er kerken en bijbels zijn. Vrijwilliger nodig?

    PS: 18, 19 en 20 april in Crea sta ik ook in een zwempak (wel een ouderwetse, dus meer gristelijk acceptabel). Zien? Reserveer! Zie http://www.crea.uva.nl

  4. Ingrid Klijmij schreef:
    Gebruikt Firefox 1.5.0.11 op Ubuntu

    Stoer hoor!

  5. Pingback: Bloot. Omdat het moet. | Publiekelijk tijdverdrijf

Reacties zijn gesloten.