Over onzinnige regels gesproken, dit schrijnende verhaal is ook een bizar voorbeeld van hoe het mis kan gaan. Waarom zijn instanties nou zou vaak niet in staat om rekening te houden met persoonlijke omstandigheden?
De 41-jarige El Haddaoui, die al tien jaar in Gouda woont, moet van de IND (immigratie- en Naturalisatiedienst) Nederland verlaten. Reden? Ze heeft een paar jaar geleden haar verblijfsvergunning niet tijdig verlengd. Ze lag toen in coma in het ziekenhuis en haar echtgenoot was op van de zenuwen en vergat het belangrijke papier. Dat achtervolgt het Goudse gezin nu al jaren.
via AD.nl – Gouda – Handtekeningen stromen binnen.
Het is inderdaad schandalig dat dit gebeurt. Is er nu geen enkel weldenkend, mee/inlevend mens bij de IND die dit soort dingen kan voorkomen. Grof schandaal en meer dan schrijnend
dit is belachelijk for ind .alltijd zijn controlen for mensen dit hebben niks gedaan.alltijd onder die controle zijn niet goed .die mensen wordt gek