Wat ik ga doen in de raad

De uitslag van de poll Wat moet Michel in de raad vooral doen?

  • Zich inzetten voor jongeren: 11% (3)
  • Zich inzetten voor huisvesting: 4% (1)
  • Het college kritisch volgen: 7% (2)
  • Het college bij elke gelegenheid toejuichen: 7% (2)
  • Open Source promoten: 19% (5)
  • Propjes gooien naar de voorzitter: 30% (8)
  • Z’n mond houden: 7% (2)
  • Gouda schoner maken!1: 7% (2)
  • Zich inzetten voor onderwijs1: 7% (2)

Total Votes : 27
1 = Toegevoegd door sitebezoekers

Nou, de voorzitters van de raad en commissies mogen dus wel uitkijken. Open Source zal ik zeker gaan promoten, en me inzetten voor jongeren ook (ik verstond gisteren toch echt “ik wens jullie een coole vergadering toe” toen de burgemeester gisteren de hoop uitsprak over een temperatuurdaling voor de commissie…).

Volgende week vergadert Commissie 1, en daar zit ik met Pierre in. Een aantal financiële stukken waar ik de komende dagen diep op zal moeten induiken, en een uitgebreide discussie over veiligheid. Ook daarvoor is een stapel leesvoer beschikbaar. Duidelijk is in ieder geval dat het veiligheidsgevoel in Gouda nog steeds onder de maat is, en dat we daar dus nog veel werk te verzetten hebben. Mijn bijdrage zal ik zo snel mogelijk na de vergadering op het fractielog plaatsen.

Over Michel

Michel Klijmij is gemeenteraadslid voor GroenLinks Gouda, (co-)woordvoerder milieu, veiligheid, bouwen & wonen, ruimtelijke ordening, voorzitter A-onderwerp Armoedebeleid. Michel Klijmij woont al zijn hele leven in Gouda en houdt van hobby's. Dat zijn klooien met computers, radiomaken en politiek. Op dit weblog publiceert hij alles wat hij vindt dat de wereld moet horen.
Dit bericht is geplaatst in GroenLinks, Politiek met de tags , , , , , , , . Bookmark de permalink.