Egoquote van de Dag

AD.nl – Gouda – Camera’s moeten snel terug

En dan ook nog Geert Wilders die zegt dat het leger de wijk in gestuurd moet worden. Die kerel is gewoon gek.

…aldus raadslid Michel Klijmij-van der Laan.

Kom er maar in!

Eén van de beste reportages over Oosterwei was trouwens die van GeenRutger. Zowaar fair & balanced. Ook een ooggetuigeverslag van Ground Zero op Sargasso.

Over Michel

Michel Klijmij is gemeenteraadslid voor GroenLinks Gouda, (co-)woordvoerder milieu, veiligheid, bouwen & wonen, ruimtelijke ordening, voorzitter A-onderwerp Armoedebeleid. Michel Klijmij woont al zijn hele leven in Gouda en houdt van hobby's. Dat zijn klooien met computers, radiomaken en politiek. Op dit weblog publiceert hij alles wat hij vindt dat de wereld moet horen.
Dit bericht is geplaatst in Gouda, Persoonlijk, Politiek met de tags , , . Bookmark de permalink.

6 Responses to Egoquote van de Dag

  1. Michel Klijmij schreef:
    Gebruikt Unknown op Unknown O.S.

    New blog post: Egoquote van de Dag http://tinyurl.com/5q36sd

  2. Arnoud Boer schreef:
    Gebruikt Firefox 3.0.1 op Windows XP

    Mooie oneliner. 🙂

  3. CB te G schreef:
    Gebruikt Internet Explorer 7.0 op Windows XP

    Haha. Heb je de laatste zin gehoord die WC de BM uitspreekt. onverstaanbaar zalig. oh ja en het is de schuld van de media dat de bushokjes stuk zijn.

    Dit moet op Gouwestad.

  4. Brian4all schreef:
    Gebruikt Firefox 2.0.0.6 op Windows XP

    Tja, al jarenlang trekken ambulancemedewerkers en buschauffeurs aan de bel over het geweld waarmee zij geconfronteerd worden. Nu is dat opeens een ‘Marokkanenprobleem’ geworden: Stuur het leger er op af!

Reacties zijn gesloten.